Καλώς σας βρήκα από Τούμπα Θεσσαλονίκης

More
15 Dec 2021 17:41 #2077 by Tony Paketoni
Καλώς σας βρήκα από Τούμπα Θεσσαλονίκης 
ακολουθούσα καιρό τη σελίδα σας στο φεησμπουκ και πλέον έγινα μέλος και στην ιστοσελίδα σας.. Είμαι moc χτίστης από μικρό παιδί, τώρα είμαι 33 και επέστρεψα ξανά στον κόσμο του Lego αφότου ήρθε στον κόσμο ο 1ος γιος μου και είναι πλέον σε ηλικία να κατασκευάζει δικά του παιδικα mocs (είναι 5)
The following user(s) said Thank You: BoBKiD, Ardohoth, PantelisM, Giggs, Mpyromaxos, computer_freakgr, lego whisperer, lamnian

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Dec 2021 01:46 #2079 by lego whisperer
Καλώς ήρθες στη παρέα μας Tony!Η αγάπη για τα lego είναι διαχρονική αξία, οπότε καταλαβαίνουμε ακριβώς αυτό που περιγράφεις!Με χαρά περιμένουμε να μοιραστείς φωτογραφίες από τις δουλειές σου και γιατί όχι και από εκείνα που φτιάχνεις μαζί με το καμάρι σου. Ακολούθησε επίσης την σελίδα μας στο Instagram στην οποία παρουσιάζονται κατασκευές μελών μας!Καλή συνέχεια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Dec 2021 12:07 #2080 by SATSOK
kalos hrthes ... ta lego einai "xalarosi - jedoma - apofortisi" apo thn ka8imerinotita.
Anamenoume dimiourgies sas :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Dec 2021 17:55 #2082 by Giggs
Καλως ηρθες φιλε!!!!! 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Dec 2021 16:52 #2083 by PantelisM
καλως ηρθες στην παρεα μας ελπιζω να το διασκεδασεις και να μοιραστεις μαζι μας τις σκεψεις και τις δημιουργίες σου!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Dec 2021 19:11 #2086 by computer_freakgr
Καλώς σε δεχτήκαμε :-) Είναι ευκαιρία να επανέλθεις δυναμικά στο χώρο!

There are 10 types of people: those who understand the binary arithmetic system and those who don't...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Jan 2022 08:08 #2099 by BoBKiD
Καλωσήρθες στην παρέα μας!!
Ποτέ δεν είναι αργά για να επιστρέψεις στον μαγικό κόσμο των LEGO. Το βασικό είναι ξυπνάει το παιδί μέσα μας και να περνάμε καλά!
 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Jan 2022 16:53 #2110 by lamnian

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.303 seconds
Powered by Kunena Forum